BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

5 būdai, kaip padidinti internetinės parduotuvės pardavimus

 
Atisidarėte e-parduotuvę, pardavimų yra, bet ne tiek kiek Jūs tikėjotės. Reikia ieškoti būdų kaip paskatinti klientus pirkti daugiau ir dažniau. Pateikiame penkis patarimus, kaip Jūsų internetinė parduotuvė galėtų parduoti daugiau.

1. Impulsyvus apsipirkimas. Kai Jūs pietaujate kavinėje ir užsisakote kepsnį Jūsų padavėjas paklausia “Kokio gėrimo užsisakysite?” ir Jūs užsisakote sulčių ar dar kažką, nors prieš tai nebūtinai žadėjote tai padaryti. Taip ir internete, jei klientas perką pvz. foto kamerą,  pasiūlykite už specialią kainą įsigyti pvz. dėklą. Didelė tikimybė, kad klientas susidomės šiuo pasiūlymu ir impulsyviai įsigys papildomą prekę.

2. Riboto laiko pasiūlymai. Klientai aktyviau naudojasi akcijomis, jeigu jos turi ribotą pasiūlymo laiką. Garsiai  šaukite, kad akcija pvz. galioja dar dvi dienas. Tik būkite sąžiningi, pasibaigus akcijai iš tikrųjų ją pabaikite, nes kitaip suerzinsite savo internetinės parduotuvės klientus ir juos prarasite.

3.Nemokamas didesnių užsakymų pristatymas. Siūlykite klientams nemokėti už pristatymą, jeigu jie įsigyja prekių už tam tikrą sumą. Taip paskatinsite klientą į savo krepšelį įsidėti daugiau prekių.

4. Kokybiškas aptarnavimas. Jeigu jau klientas apsisprendė pirkti pas Jūsų internetinėje parduotuvėje, tai stenkitės, kad jo aptarnavimas būtų kokybiškas, laiku ir tinkamai informuokite apie užsakymo statusą, esant problemoms dėl prekių ar to pačio pristatymo nedelskite ir tuoj pat informuokite klientą, kol jis pats nepradėjo ieškoti galų. Taip klientas vėl grįš pas jus ir rekomenduos savo draugams.

5. E-parduotuvės dizainas. Nepagailėkite pinigų savo parduotvės internete dizainui. Jis turi būti profesionalus ir kuo labiau atitikti siūlomą prekę/paslaugą. Nepamiškite, kad sutinkama pagal išvaizdą, o tik palydima pagal protą.

Tokie būtų 5 iš daugelio pardavimų didinimų būdų. Juos tinkamui įgyvendinus galite tikėtis, kad Jūsų prekyba internetu paaugs.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “5 būdai, kaip padidinti internetinės parduotuvės pardavimus”

  1.   Milda rašo:

    man labai patiko, trumpi aiškūs patarimai. dėkui ;)

Rašyk komentarą