BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Lapkritis, 2011

Efektyvus Google AdWords naudojimas

2011-11-04

Google AdWords reklama puiki priemonė greitai pritraukti lankytojų srautą į savo svetainę ar elektroninę parduotuvę, tačiau tai taip pat puiki priemonė greitai ir nenaudingai iššvaistyti savo , ypač jeigu nesate susipažinę su AdWords naudojimusi ir nesate kūrę reklamos kompanijų. Pateikiame keletą esminių patarimų, kaip galite su mažesnėm išlaidom pritraukti daugiau klientų:

Teisingas raktažodžių parinkimas. Rinkitės tikslinius, kelių žodžių raktažodžius, o ne “šaudykite” su bendriniais raktažodžiais. Pvz. naudokite ne “baldai”, o “virtuvės baldai”, “mediniai baldai” ir pan. Taip padidinsite tikimybę, kad Jūsų skelbimą paspaudęs žmogus, ras to ko ieškojo.

Kurkite atskirus skelbimus kiekvienam raktažodžiui. Tikimybė, kad lankytojas lankytojas paspaus Jūsų reklama padidėja, jeigu skelbime yra toks pats žodis ar sakinys, kaip klientas tai įrašė google paieškos laukelyje. pvz. raktažodžiams “vaiku zaislai” ir “zaislai vaikams” nekurkite vieno skelbimo, o darykite atskiras Google Adwords reklamas, kurių antraštėje naudokite tiksliai tokį žodžių junginį, koks yra raktažodis.

Eksperimentuokite su skelbimo tekstais. Kiekvienai skelbimų grupei sukurkite po du ar daugiau skirtingų skelbimų ir stebėkite, kurio skelbimo paspaudimų rodiklis yra didžiausias. Nustebsite pamatę, kaip stipriai gali pasikeisti paspaudimų rodiklis skelbime pakeitus kelis žodžius ar juos sukeitus vietomis.

Tokie būtų pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia žinoti norint efektyviai naudoti google adwords reklamą, sekančiuose įrašuose bandysime apžvelgti kokie AdWords skelbimai yra efektyvus ir kaip juos rašyti, kad sulaukti interneto naršytojo dėmesio.

Rodyk draugams