BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Priežastys, kodėl Jūsų e-parduotuvėje neperka

Atsidarėte internetinę parduotuvę, sukėlėte prekes, užsipirkote reklamos, lankytojai ateina, bet jie nieko neperka.. Kodėl? Jeigu esate tokioje situacijoje, tai gal jūsų e-parduotuvėje:

nenurodyti kontaktai. Klientas nemato su kuo turi reikalą ir kaip jis galėtų su jumis susisiekti. Kontaktųvnebuvimas sukelia nepasitikėjimą ir klientai spaudžia mygtuką “close”;

mažai atsiskaitymo būdų. Ypač klientai atsargiai žiūri į internetines parduotuves, kuriose negali atsiskaityti grynaisiai, nes daugelis dar prisibijo mokėti pavedimu išanksto;

norint apsipirkti yra privaloma registruotis.Registravimas ir duomenų pateikimas taip pat dažną klientą atbaido nuo pirkimo. Jeigu galite palikite klientams gakimybę apsipirkti be registracijos arba bent jau sumažinkite reikalaujamų duomenų iki minimumo ir aiškiai nurodykite kur ir kaip tie domenys bus naudojami.

skurdus prekių aprašymas. Perkant internetu negalima prekės gyvai apžiūrėti, bet galima apie ją skaityti. tad stenkitės, kad prekių aprašymai būtų kokybiški ir išsamūs.

prastos nuotraukos. Prekių nuotraukų kokybė labai svarbi, prastos nuotraukos nuvertina ir prekių, o tuo pačiu ir visos jūsų internetinės parduotuvės kokybę.

Sutvarkykite auksčiau paminėtus dakykus ir laukite pardavimų :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Priežastys, kodėl Jūsų e-parduotuvėje neperka”

  1.   Domas rašo:

    Dar privalomas dalykas yra remarketingas ..

Rašyk komentarą