BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kiek kainuoja e-parduotuvė?

Internetinę parduotuvę galite atsidaryti ir nemokamai ir išleidžiant dešimtis tūkstančius litų. Tai priklauso nuo jūsų norų ir užmojų.

Jeigu tai pirmieji jūsų žingsniai e-prekyboje ir jūsų biudžetas yra kuklus, tada geriausia yra rinktis nemokamas jau sukurtas elektroninės prekybos sistemas (keletas iš jų prestashop, magento ). Nepaisant to, kad tai nemokamos e-parduotuvių sistemos, jos pilnai patenkins pradedančiojo prekybininko poreikius. Jums tik reikės susirasti kur savo e-parduotuvę patalpinti, tokias paslaugas teikia pvz. serveriai.lt, hostex.lt ir dar daug kompanijų, pasirinksit norimą parduotuvės dizainą, susikelsit prekes ir pirmyn.

Jeigu jau esate susidūrę su prekybą, ar tiesiog savo esamą prekybos verslą norite perkelti į internetą ir turite numatę ilgalaikias perspektyvas, tai tada naudingiau samdyti specialistus, kad jie sukurtų jums tinkamą e-parduotuvę ir garantuotų nuolatinį parduotuvės tobulinimą ir priežiūrą. Šiuo atveju jūs galite išleisti nuo 1500 lt iki 10 tūkst. ir daugiau. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių, koks bus darbų kiekis ir sudėtingumas. Kreipdamiesi pas specialistus prašykite parodyti jau atliktus darbus, jei yra galimybės pasiteiraukite jų klientų atsiliepimų.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Kiek kainuoja e-parduotuvė?”

  1.   Lukrecija rašo:

    Manau, kad elektroninių parduotuvių kūrimas nemokamomis programomis gali būti naudojamas tik pradedantiesiems, kurie nori pažiūrėti ar jų prekėmis kas nors domėsis. Šiaip manau, kad parduotuvės kurtos nemokamomis programomis nekelia tokio didelio pasitikėjimo, nebent bus viskas sudėliota labai tvarkingai ir gražiai :)

Rašyk komentarą